Вишиванку одягаю – перемогу наближаю!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Всесвітній день вишиванки започаткований у 2006 році і відзначається щороку у третій четвер травня. У 2024 році це свято припадає на сьогодні – 16 травня.
У цей день у Фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбувся Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ
та свято Вишиванки! У цьому заході брали участь студенти усіх курсів, а з ними викладачі, працівники та запрошені гості. Серед гостей заходу були представники Молодіжного центру Житомирщини Kreativ_Space, який працює в місті вже майже два роки. Центр був створений в рамках проєкту “Розвиток та підтримка молоді Житомирщини тут і зараз в умовах воєнного стану” за підтримки Дитячого фонду ООН Юнісеф.
У цей день у Фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбувся Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ
![🪖](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t56/1/16/1fa96.png)
Захід проходив активно та продуктивно!![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![🥰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
Студенти, викладачі, працівники та гості коледжу разом зібрали 29 000 грн!!!
![💰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5a/1/16/1f4b0.png)
Дякуємо всім за донати!!!
Наближаємо ПЕРЕМОГУ разом!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/442384584_814476537233956_731795890911598333_n-1024x682.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436295302_814476577233952_9096203664363839345_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441911072_814476813900595_841279566922289948_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441070801_814471677234442_6334009550008570963_n.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441209459_814471653901111_3837340867093079413_n.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441090355_814471567234453_3335185588678477849_n.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/443823488_814471583901118_8434334599480527336_n.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/436428414_814476710567272_5130634499537781742_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/443821355_814471487234461_5902914451935412103_n.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441620980_814476673900609_2333041536001634064_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441192410_814471627234447_7325738197954156770_n.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/427994545_814476773900599_707340127268988673_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441195557_814471523901124_3551583777007025030_n.jpg)