Сьогодні, 2 травня 2024 року, представники студентського самоврядування коледжу відвідали відкриття виставки «Полк Азов — Янголи Маріуполя», присвячену загиблим захисникам України.
На фотовиставці вони ознайомитися з біографією українських воїнів, які боронили Маріуполь, переліком нагород, які вони отримали за мужність та звитягу, переважно посмертно.
Ініціаторами та організаторами фотовиставки є рідні загиблих воїнів, які заснували громадську організацію «Серце нАЗОВні».
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-02_14-55-52-907-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-02_14-55-44-880-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-02_14-55-47-503-1-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-02_14-55-44-350-768x1024.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-02_14-55-48-737-768x1024.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-02_14-55-50-911-768x1024.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-02_14-55-51-667-768x1024.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/изображение_viber_2024-05-02_14-55-46-048-1024x768.jpg)