Шановні випускники ліцеїв!
Прийшов час для випускників 9-их та 11-их класів ліцеїв визначитися з вибором майбутньої професії, яка буде приносити як матеріальний достаток, так і моральне задоволення, і сприятиме службовому зростанню. Якщо ви оберете професії будівельника, архітектора чи дизайнера, рекомендуємо Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського університету. Ми запевняємо вас – не помилитеся. Саме тут ви зможете отримати якісну освіту, що відповідає сучасним вимогам, і освоїти професію будівельника на такому рівні, який гарантуватиме вашу конкурентоспроможність на ринку праці. Разом з тим, знання, які ви отримаєте у коледжі, стануть фундаментальною базою для подальшого навчання у вищих навчальних закладах України.
Публікуємо історії успіху наших випускників, які після закінчення коледжу досягли значних результатів праці у сфері будівництва, архітектури, інших галузей та громадській роботі.
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/Ольга-Бронштейн-1.jpg)
БРОНШТЕЙН ОЛЬГА ВІКТОРИВНА, 1986 року народження, закінчила у 2019 році Херсонський економіко-правовий інститут і здобула кваліфікацію бакалавр за напрямком підготовки «Менеджмент». У 2020 році на базі коледжу закінчила ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», здобула кваліфікацію магістра архітектури за спеціальністю «Архітектура будівель та споруд». Брала участь у архітектурних концепціях створення публічного простору: сквер Лятошинського; Небесня Сотня; проєкт Набережна річки Тетерів.
Заступник директора Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради, головний архітектор м. Житомир.
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/Микола-Оніщук-1.jpg)
ОНІЩУК МИКОЛА ВАСИЛЬЙОВИЧ, 1957 року народження, закінчив у 1977 році технікум, здобув кваліфікацію техніка-будівельника за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». У 1982 році з відзнакою закінчав юридичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Правознавство».
Міністр юстиції України (2007-2010), народний депутат України IV, V,VI скликань (2002-2007рр.), Президент Інституту правової політики (з 2010р.). Доктор юридичних наук, Заслужений юрист України, нагороджений орденом «За заслуги» III, II та I степенів. Автор понад 200 наукових робіт.
З 2013 року – ректор Національної школи суддів України.
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/Ігор-Блажиєвський-1.jpg)
БЛАЖІЄВСКІЙ ІГОР ЙОСИПОВИЧ, 1977 року народження, закінчив технікум у 1996 році, здобув кваліфікацію техніка-будівельника за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». У 2001 році закінчив Житомирській інженерно-технологічний інститут (Житомирська політехніка) та здобув кваліфікацію менеджмент-економіст за спеціальністю «Менеджмент організацій».
У 2005 році закінчив Київській національний університет будівництва і архітектури, здобув кваліфікацію спеціаліста будівництва за спеціальність «Промислове та цивільне будівництво».
У 2013 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, здобув кваліфікацію магістр державного управління за спеціальністю «Публічне адміністрування».
Директор Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/Герман-Затилюк-1.jpg)
ЗАТИЛЮК ГЕРМАН АНАТОЛЬЙОВИЧ, 1994 року народження, закінчив у 2012 році коледж, здобув кваліфікацію техніка-будівельника за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». У 2016 році закінчив Київській національний університет будівництва і архітектури, здобув кваліфікацію магістра з будівництва за спеціальність «Промислове та цивільне будівництво». У 2020 році закінчив аспірантуру Київського національного університету будівництва і архітектури, у 2021 році захистив кандидатську дисертацію і здобув науковий ступень кандидат технічних наук. Вчений секретар будівельного факультету.
Сьогодні викладач на кафедрі будівельної механіки КНУБА на посаді доцента. Внесений до Книги пошани навчального закладу.
![](http://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/Андрій-Мороженко.jpg)
МОРОЖЕНКО АНДРІЙ ДАНИЛОВИЧ, 1977 року народження, закінчив технікум у 1990 році, здобув кваліфікацію техніка-будівельника за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». У 2003 році закінчив Інститут підприємництва та сучасних технологій (м.Житомир), здобув кваліфікацію інженера-економіста за спеціальністю «Фінанси та кредит». У 2012 році закінчив Харківську академію міського господарства, здобув кваліфікацію інженера-енергетика. У 2019 році закінчив Поліський національний університет, здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю «Управління персоналом».
Директор ТОВ «Житомиренергобуд» займається проектуванням та будівництвом ліній електропередач.
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/РАДЧУК-1.jpg)
Радчук Роман Олександрович, 1989 року народження, закінчив коледж у 2008 році, здобув кваліфікацію техніка-будівельника за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».
Закінчив Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка і здобув: у 2011 році кваліфікацію бакалавра за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво»; у 2012 році кваліфікацію спеціаліст за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».
Призер України, Евроазії та Світу з пауерліфтингу, кандидат у майстри спорту з вправ зі штанги.
Директор ПП будівельної компанії « Гарант-С» у м. Житомир, яка займається будівництвом житлових і нежитлових будинків.
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/САЮК.jpg)
Саюк Олександр Вікторович, 1980 року народження, закінчив у 2016 році коледж з відзнакою, здобув кваліфікацію техніка-будівельника за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд». Закінчив у 2018 році на базі коледжу ВСП «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури», здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво». У 2019 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, здобув кваліфікацію магістр державного управління за спеціальністю «Регіональне управління».
Директор ПП «Компанія РОС», яка займається спеціалізованими будівельними роботами, лісопильним і стругальним виробництвом, виробництвом дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів та виробів із пластмас.
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/ВОЛЬНИЦЬКИЙ.jpg)
Вольницький Степан Володимирович, 1958 року народження, закінчив у 1977 році технікум, здобув кваліфікацію техніка-будівельника за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво».
Працював директором ДП «Промжитлобуд», сьогодні – головний інженер ПП «Компанія РОС».
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/ШЕВЧЕНКО.jpg)
ШЕВЧЕНКО Людмила Станіславівна, 1970 року народження, закінчила у 1989 році коледж, здобула кваліфікацію техніка-архітектора за спеціальністю «Архітектура». У 1995 році закінчила Полтавський технічний університет (наразі – Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”), здобула кваліфікацію архітектора за спеціальністю «Архітектура будівель і споруд». У 2002 році закінчила аспірантуру Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (м.Київ). У 2003 році захистила кандидатську дисертацію. У 2004 році отримала науковий ступень кандидата архітектури. У 2005 році присвоєно вчене звання доцента кафедри дизайну архітектурного середовища.
Сьогодні є доцентом кафедри архітектури будівель та дизайну Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”.
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/ЯНУШЕВИЧ-1-1.jpg)
Янушевич Микола Вікторович, 1975 року народження, закінчив технікум у 1995 році, здобув кваліфікацію техніка-будівельника за спеціальністю «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».
Закінчив у 2021р. Державний університет «Житомирська політехніка», здобув кваліфікацію магістра правоохоронної діяльності за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».
Директор ФОП «Янушевич М.В» у м. Житомир, володіє торговою маркою «Novʌ plast» («Нова пласт»), під цим брендом виробляються сухі будівельні суміші та водоемульсійні фарби. Депутат Житомирської міської ради.