Мета музею історії коледжу – вчити, розвивати, виховувати, – реалізується у процесі безпосередньої участі студентів у багатогранній музейній діяльності. Музей ВСП “Фаховий коледж будівництва архітектури та дизайну Поліського національного університету” використовує всю сукупність форм і методів своєї діяльності для роботи із молоддю комплексно і систематично. Нове в експозиціях з’являється тому, що досліджуються маловідомі сторінки з історії навчального закладу, в результаті чого музей поповнюється новими матеріалами, зміцнюються зв’язки коледжу з його випускниками та громадою міста.
У музейній роботі, спрямованій на патріотичне виховання, важливу роль відіграє Рада музею та актив, що склався навколо неї. Сьогодні в музеї нашого закладу розпочалися планові екскурсії для студентів перших курсів і першими стали студенти груп 40а та 41а, відділення архітектури та містобудування. Екскурсоводами стали самі ж студенти групи 40а: Анастасія Гуральська та Шульський Нікіта. Дякуємо викладачу історії та філософії Валентина Берегова за підготовку екскурсоводів та Владислав Ксюковский, завідуючому музеєм коледжу. Чекаємо наступні групи студентів!
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/Музей-коледжу-1024x769.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434158673_314790754950322_4457996124444626825_n-1024x769.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434335268_314790911616973_6481916684616448390_n-1-1024x769.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434167227_314790934950304_887985153060384092_n-1024x769.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/434204336_314790708283660_5370027755924105346_n-1024x769.jpg)