7 березня 2023 року студентка 1 курсу гр. 39а ВСП “Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету”, Шмарловська Єлизавета
, взяла участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Жінка в соціокультурному просторі. Руйнування колоніальних стереотипів». Вітаємо Єлизавету
та керівника її наукової роботи – Берегову Валентину Петрівну!!!
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-3-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-3-768x1024.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-3-768x1024.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/4-1-1024x768.jpg)