15 лютого 2023 року відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ від трьох провідних коледжів Житомирщини : ВСП Житомирський технологічний професійний коледж КНУБА, Новоград-Волінський політехнічний професійний коледж та звичайно наш – ВСП “Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету.![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
![🤗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb7/1/16/1f917.png)
Щиро вдячні всім, хто долучився до ярмарку та допомагав. Особлива дяка господарям, які створили атмосферу єдності студентів, викладачів трьох закладів. З такої маленької єдності хай єднається вся Україна! Разом ми зібрали 22040 грн та 60 коп . Усі гроші вирушили на покупку автомобіля для наших воїв. Разом до перемоги![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![🙏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f64f_1f3fb.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![‼️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
![🙏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f64f_1f3fb.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Благодійність – це не лише справа багатіїв. У повсякденній життя ми просто не замислюємося про те, що зробити добру справу не так вже й складно. А варто було б… Мільйонам людей потрібна наша допомога, а особливо нашим воякам. Шановні колеги та студенти, ми не маємо права на це закривати очі. Адже якщо ми не допомагатимемо воїнам зараз, то хто тоді допоможе нам у біді, яка настала по всій Україні? Єднаймося браття – у єдності наша сила!
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/331504859_909343297074748_1151893143894273360_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332162745_1129052897772464_1144218949291553758_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332020538_5943031265793910_8330703270013866372_n-774x1024.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332028633_716933750164465_6331061781984618493_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332035773_577137234337793_1184689218201694085_n-768x1024.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332040575_468992451978006_4210879092655177377_n-1024x769.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332054170_3409781006015648_451252767577145770_n-1024x817.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332062571_1201676203880281_2217622339026700593_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332063147_1661207754314592_7787339412119244034_n-768x1024.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332067194_711121297360392_1417355300239234880_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332095351_595834511973228_3275478284370279019_n-768x1024.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332115085_1862381820785115_4712306912800792215_n-1024x768.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/332013024_772248743809144_7854390432846527739_n-1024x768.jpg)