Свято для дітей – це так важливо сьогодні! Адже всі ми були колись дітьми і завжди чекали на диво, яке має статися саме на передодні Новорічних свят. Важко було попасти до наших молодих друзів Житомирської спеціалізованої школи -інтертату #2, але незважаючи на повітряні тривоги, ми дочекалися спокійної хвилинки і завітали до самих чемних, веселих і радісних. Дуже вдячний усім студентам та викладачам Фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну, які долучилися до акції. Особлива подяка голові студентської ради коледжу Тетяні Осецькій, викладачу Олександру Михайловичу Загладі, активним студентам-акторам: Єлизаветі Шмарловській, Аміні Захарченко, Дар’ї Сороці, Вікторії Хоменко, Катерині Голяченко, а також Валентину Агаєву за фото. Діти отримали гарні емоції, подарунки та бадьорий настрій. Сьогодні кожен з нас може зробити маленькі кроки, щоб зберегти віру в майбутнє, веселе дитинство та радість. Адже наші діти – це наше майбутнє! І чужих дітей не має бути, це наша загальна відповідальність, бо їх вдячність дуже швидко проявиться в нашому недалекому майбутньому. Які б не були часи, не забувайте про дітей – це наша впевненість у завтрашньому дні. Бережіть себе і своїх близьких! І бережи вас Боже!
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321220884_1840269356334397_4167177845181674106_n-1.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321408778_467550942216834_4676494215508131278_n-1024x686.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321415147_461993092583930_6823666057139099344_n-1024x686.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321457618_724337662116736_7268148834614318836_n-1024x726.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321483269_1591240371298345_1903441271999844104_n-1024x686.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321492867_482111750724513_8158809172821193160_n-1024x686.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321291815_724908275431674_4770655394287417096_n-1024x686.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321414731_2991290981175408_2530947192800949660_n-1024x686.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321433338_697023562068160_8395835506872864600_n-1024x726.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321466251_1190554814887363_2368352952267198065_n-1024x686.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321484994_1527679990977492_4616712769103930960_n-1024x686.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/321572569_2462151780627778_7332883836597850426_n-1024x686.jpg)