Сьогодні педагогічний колектив та працівників коледжу привітали наші студенти! Які з маленьким, світлим виступом та музичними привітаннями зігріли душу та серце шкірного викладача та працівника. На початку збору з привітальним словом виступив Палій Віталій Петрович, який тимчасово виконує обов’язки директора коледжу. У своєму виступі Віталій Петрович згадав про студентів, які нещодавно закінчили коледж і вже виконують свій військовий обов’язок у лавах ЗСУ, а дехто з них загинув, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною та народом України. Всі присутні згадали їх імена та вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.
Шановні студенти, пам’ятаємо шкірного з вас, любимо,у рідному коледжі. Шановні колеги! Вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Миру всім нам, здоров’ю, достатку, віри в собі та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легким справою.
Зі святом Вас! ![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
год
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309984833_481644050517208_3857310239425669180_n-1024x769.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309526001_481643877183892_6922120034077266075_n-1024x769.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310059893_481644010517212_6183649106811106478_n-1024x769.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309632521_481644020517211_6897250613534508159_n-1024x769.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309687409_481643890517224_3235039300432164758_n-1024x769.jpg)
![](https://www.fkbad.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/309600828_481643900517223_7883879469261118156_n-1024x769.jpg)