Перейти до вмісту

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

                               Шановні колеги, студенти та їх батьки, випускники!
     Щиро вітаємо Вас із 31-ю річницею Незалежності нашої України!
     День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання. Це свято кожного з нас – і тих, хто зміцнював суверенітет держави протягом останніх десятиліть, і молодих людей, ровесників Незалежності, які далі розвиватимуть Україну.
     2022 рік став роком випробувань та значних втрат. Ворог вирішив відібрати у нас волю, суверенітет та території. Ми, українці, завжди були і будемо волелюбними та незламними. І ми обов’язково переможемо!
     Усі ми кожного дня додаємо значних зусиль, наближуючи нашу перемогу. Щиро дякуємо усім працівникам, викладачам, студентам, їх батькам та випускникам, які роблять значний внесок у життя нашого міста, допомагають житомирянам та ЗСУ. Пишаємося кожним із вас!            Вітаємо спільноту нашого рідного коледжу з Днем Незалежності та бажаємо щасливого і мирного життя в улюбленій країні. Нехай Україна більше ніколи не знатиме скрутних часів! Хай живе вільний народ! Слава Україні!
                                                Адміністрація, профком працівників та студентів коледжу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *