Перейти до вмісту

До Дня захисту дітей

Дорогі студенти! Шановні батьки!
Щиро вітаємо вас із прекрасними святами –
Міжнародним днем захисту дітей та Всесвітнім днем батьків!

     Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє Житомирщини і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення молодої людини та як складеться її доля.
     Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, книги, рідної Батьківщини, мови та культури.
Любі студенти! Нехай роки юності будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів, вагомих знань та великих досягнень.
     Щастя вам, шановні батьки, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах! Вдячних дітей та онуків. Нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення ваших дітей, нехай ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, хай завжди у вашому домі буде тепло, затишок та достаток. Будьте прекрасними батьками, щирими та прекрасними. Нехай у ваші домівки приходять тільки удача, радість і благополуччя!

Адміністрація коледжу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *