Перейти до вмісту

СТОРІНКА ДИРЕКТОРА

Відокремленого структурного підрозділу “Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну
Поліського національного університету” 


Ксюковського Владислава Людвиговича 

Народився 7 червня 1948 року в багатодітній сім’ї (7 дітей) у селі Новий Завод Пулинського району Житомирської області.
   З 1955 року по 1963 рік навчався у Новозаводський середній школі. 
   З 1963 року по 1966 рік навчався в Житомирському професійно-технічному училищі №1 (будівельників), яке закінчив з відзнакою.
   Трудову діяльність розпочав у 1966 році столяром-теслею Домобудівного комбінату тресту “Житомиржитлобуд”.
З 1968 року по 1983 рік – працював у громадських організаціях.
   У 1977 рік – служба в Збройних Силах СРСР, військове звання капітан. 
   У 1979 році закінчив будівельний факультет Українського інституту інженерів водного господарства (місто Рівне), здобув кваліфікацію інженера-будівельника.
   З 1983 року по 1988 рік – директор Житомирського професійно-технічного училища №5 (будівельників).
   З січня 1988 року і дотепер – директор ВСП “Фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету”.
 Автор п’ятьох навчальних програм, укладач трьох навчальних посібників: “Вступ до будівельної справи” (1999), “Основи будівельної справи” (2008), “Як стати успішною особистістю” (2011), які видані під грифом Мінагрополітики України. Автор книг “Будівельний технікум в Житомирі. Сторінки історії” (2000 та 2005) та “Життя прожить – не поле перейти” (2007). Укладач 6 науково-популярних, науково-краєзнавчих та пізнавальних видань, серед яких: “Обираю професію будівельника” (2000), “Мала енциклопедія сімейного життя” (2006). Співавтор книг “Новий Завод – два століття поступу” (2008), виданої українською та польською мовами та “Визначні працівники архітектурно-будівельного комплексу Житомирщини” (2008). Опублікував 125 статей в газетах і журналах України тощо.
   Заслужений працівник освіти України. Нагороджений: Почесною грамотою Верховної Ради України; нагрудним знаком «Відмінник освіти України», медаллю «Антон Макаренко» МОН України; нагруд­ними знаками «Знак Пошани», «За вагомий внесок у розвиток освіти» та «Відмінник аграрної освіти та науки» III ступеня Міністерства аграрної політики України. Удостоєний відзнаками “Честь і слава Житомирщини” Житомирської обласної ради та «За заслуги перед містом» III, II та І ступенів Жи­томирської міської ради.    Заступник голови ради директорів закладів фахової передвищої освіти Житомирської області.